Головна » 2015 » Квітень » 03

Щороку під час чарівної весни традиційно приходить до бібліотек України довгоочікуване свято – Всеукраїнський тиждень дитячого читання.

Це свято є найпопулярнішим під час шкільних весняних канікул, яке пов’язане з книгою.

Під час Тижня наші користувачі бібліотеки зустрічаються з її величністю Книгою. Кожна дитина відкриває для себе неймовірний світ знань, пригод та фантастики. Тиждень дитячого читання – свято тих, хто творить книгу і тих, хто любить читати, свято письменників і видавців, бібліотекарів і читачів, веселих пригод і літературних відкриттів, зустрічей з цікавими людьми та героями книг. В рамках Тижня дитячого читання у бібліотеках району проводились  літературні конкурси, вікторини, мандрівки, лялькові вистави, презентації книжкових виставок та нових книг. Закіччення тижня дитячого читання бібліотека приурочила до ... Читати далі »

Переглядів: 501 | Додав: biblioteka | Дата: 03.04.2015 | Коментарі (0)