Головна » 2015 » Квітень » 01

Все далі і далі відходять грізні роки другої світової війни. Дорогою ціною  заплатив український народ за перемогу над фашистською чумою. Рідіють ряди ветеранів, але не зникає з пам`яті людської великий подвиг і велика трагедія нашого народу.

Обласною бібліотекою для дітей ім. Тараса Шевченка був організований проект «Війні немає забуття» з нагоди відзначення 70-ї річниці перемоги у Великій Вітчизняній війні. В рамках проекту була створена рукописна книга пам’яті, авторами якої стали читачі бібліотек Хмельниччини, що обслуговують дітей. У створенні книги взяли участь 80 читачів.

Діти змогли передати окремі епізоди героїчного минулого своїх дідів, родичів і земляків. Читачі нашого району теж стали авторами книги пам’яті.

31 березня працівниками нашої книгозбірні було проведено презентаці ... Читати далі »

Переглядів: 403 | Додав: biblioteka | Дата: 01.04.2015 | Коментарі (0)