Для найменших читачів

 

 
 Лесь Місяць

 М 65  І мерзнуть лапки гусячі на шибці / Лесь Місяць;

 худож. Е. А. Главацька. - Львів : Світ, 2013. -64 с.-

 іл.- (Серія "Молодий "Світ" України").

 Микола Луговик (псевд. Лесь Місяць) - знаний український поет,

 учасник 26-го Міжнародного бієнале поезії, а також вітчизняних

 і зарубіжних виставок зорової поезії.

 Нова книга автора незвичайна - тут є вірші - ребуси (складені з

 використанням цифр і розділових знаків), вірші - "раки"

 (читаються однаково від початку і від кінця), смішні оповідки.

 Читачам буде весело і цікаво.

                                                        Для дітей дошкільного і молодшого шкільного віку.

 


           

 

  Сокол А. В., Конечна О. М.

  С 59 Лісові художники. - Чернігів: РВК "Деснянська правда", 2005. - 32 с.: іл.

  Мабуть, не знайти дитини, яка б не прагнула олівцем чи пензлем змалювати побачене довкола. Ці перші, і дуже важливі, кроки естетичного освоєння світу поступово збагачують її духовно,        розвивають творчий потенціал, вчать творити красиве, добре, вічне і, що буває нерідко, стають справою всього життя.

  Така книга, якраз і прийде на допомогу маленьким художникам.

  Кожний з п'ятнадцяти уроків малювання - це цікава зустріч учнів казкової художньої школи з мешканцями лісу, а запропоновані схеми малюнків допоможуть дітям легко впоратися із  завданнями. Книга стане у пригоді батькам, вихователям, учителям молодших класів. 

 

 

 

 

 


 

 Бєлянська Людмила

 Чарівні Скельця Магніффера, Б47 або Надзвичайні пригоди кота Фредді, папуги Корті та ведмедика Дзеріса. Повість - казка. - Д.: ДП Видавництво "Донбас", 2013. - 152 с.: іл.

 У країні Червоних Троянд і Срібної Діброви, якою править звіздар і романтик Агрулісімус Георг Третій, відбуваються надзвичайні події, у яких беруть участь кіт Фредді, папуга Корті та іграшковий ведмедик Дзеріс.  Захоплюючі пригоди зачарують усіх читачів від 10 років і далі без обмеження.

 

 

 

 

 

 

 

 


Азбука доброти

Ця книга допоможе виховати в дитині такі якості, як уміння дружити, уважно ставитися до своїх друзів та близьких, розуміти і піклуватися про них. А мешканці казкової Ромашкової Галявини навчать малюка бути ввічливим, щедрим, щирим та добрим.
Віршики і малюнки, якими ілюстрована ця прекрасна книга є вершинним згустком доброти і любові. А ваш малюк неодмінно сповниться хорошими почуттями через сторінки цього яскравого видання.

 

 

 

 

 

 

 


 

 

І.Андрусяк Лякація

Іван Андрусяк - один із найулюбленіших поетів сучасних українських дітей. Кумедні, розбишацькі сюжети, яскраві образи й «добрі капості» у нього неодмінно поєднуються з досконалою поетичною технікою, тонким чуттям мови і ефектною звуковою грою. Це вірші, які не вчаться напам’ять, а легко й хвацько запам’ятовуються самі - й у поєднанні з креативними ілюстраціями юної художниці Лілії Курцеби запрошують маленького читача до веселої гри.

 

 

 

 

 


 

І. Андрусяк Стефа і Чакалка

Повість Івана Андрусяка «Стефа і її Чакалка» – один із знакових творів сучасної української дитячої літератури, які найбільше полюбилися малюкам за останнє десятиліття. Там само захоплено читачі сприйняли і продовження історії – повість «Кабан дикий – хвіст великий». А в цій книжці разом із ними до вас приходить новісінька третя повість – «Чакалка і Чупакабра», у якій два уславлені фольклорні персонажі нарешті завдяки Стефі зустрічаються, щоб остаточно перемогти Великого Бабая і його зграю справжніх страшил.

 

 

 

 

 

 


 Нестайко В. В країні сонячних зайчикік

Нове видання об’єднало під однією обкладинкою дві найвідоміші казкові повісті Всеволода Нестайка – В Країні Сонячних Зайчиків та В Країні Місячних Зайчиків. Ці книги були улюбленими вже не в одного покоління дітлахів, адже вони розповідають про неймовірні казкові країни, де мешкають сонячні та місячні зайчики, що допомагають хлопчику Веснянці із країни Ластовинії подолати підступного жорстокого пана Морока та його помічників.

 

 

 

 


Сашко Дерманський Маляка-  принцеса Драконії
Драго і Пипчик — звичайні учні школи драконів. Як всі учні вони не дуже прагнуть до навчання, яке здається їм нудним та не цікавим. Все змінюється, коли розпочинається курс... з розпізнавання принцес! Та вчать не тільки, як розпізнати, а і як проковтнути принцесу! Але хлопці, впевнені, що принцес вже давно не існує і тому вирушають на її пошуки. Але ж як її розпізнати, якщо ти ніколи її не бачив? 
Хлопців чекає купа захопливих пригод та неймовірних

 

 

 

 

 

 

 

 


 

І. Андрусяк Зайчикове різдво

Віршоказка «Зайчикове Різдво» — продовження популярної «Зайчикової книжечки» Івана Андрусяка, з якою вже виросло ціле покоління українських читаченят. Упродовж зимових днів Зайчик сумує за сонцем. Його не тішить сніг, допоки він не отримує сонячний дарунок від Святого Миколая і святкує найсонячніше свято в році — Різдво. Ця книжка запрошує читачів до зимових буднів і свят разом із Зайчиком та його лісовими друзями.