Головна » 2015 » Березень » 20

Всеукраїнський тиждень дитячого читання (до 2008 року — Всеукраїнський тиждень дитячої та юнацької книги) щорічно відбувається у дні весняних канікул, напередодні Міжнародного дня дитячої книги.

Вперше Тиждень був проведений 26 березня за ініціативою дитячого письменника Льва Кассиля. Тоді він мав назву «Книжкові іменини».

Тиждень має багаторічні традиції. Започаткований у 1943 році письменником Львом Кассилем,він і до цього часу лишається святом дитини і книги. Активну участь у святі взяли Самуїл Маршак, Сергій Міхалков, Агнія Барто та ін.

З 1944 року Тиждень став Всесоюзним. В окремі роки всесоюзні заходи відбувалися в одному місті. У 1945 році перший тиждень відбувся в Києві, його гостями стали Петро П ... Читати далі »

Переглядів: 376 | Додав: biblioteka | Дата: 20.03.2015 | Коментарі (0)

Діти Полонської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 активно залучились до акції "Книжковий дім відкритий всім", подарувавши книги діткам Луганської та Донецької областей.

Переглядів: 350 | Додав: biblioteka | Дата: 20.03.2015 | Коментарі (0)