Головна » 2015 » Березень » 04

27 лютого було проведено журнальні посиденьки з Малятком". Малятко - журнал, який став традиційним сімейним журналом для найменших. Його читали бабусі, дідусі потім мами і тата сучасної малечі. Цього року виповнилося 55 років з часу його заснування. Та й тепер він не перестав бути найпопулярнішим і найбільш читаючим.

В нашій бібліотеці з нагоди ювілею пройшли журнальні посиденьки з "Малятком". Діти із задоволенням знайомилися з ілюстраціями, слухали веселі та пізнавальні історії, завзято розгадували загадки, головоломки, кросворди, адже все це містить у собі "Малятко".

Особливо зацікавила дітей рубрика "Стежками рідного краю", яка містить багато цікавої доступної інформації про Україну. Метою проведення посиденьок є залучення дітей до читання та популяризації періодичних дитячих видань.

<!-- ... Читати далі »

Переглядів: 372 | Додав: biblioteka | Дата: 04.03.2015 | Коментарі (0)