Головна » 2015 » Березень » 20 » Тиждень дитячого читання
16:47
Тиждень дитячого читання

Всеукраїнський тиждень дитячого читання (до 2008 року — Всеукраїнський тиждень дитячої та юнацької книги) щорічно відбувається у дні весняних канікул, напередодні Міжнародного дня дитячої книги.

Вперше Тиждень був проведений 26 березня за ініціативою дитячого письменника Льва Кассиля. Тоді він мав назву «Книжкові іменини».

Тиждень має багаторічні традиції. Започаткований у 1943 році письменником Львом Кассилем,він і до цього часу лишається святом дитини і книги. Активну участь у святі взяли Самуїл Маршак, Сергій Міхалков, Агнія Барто та ін.

З 1944 року Тиждень став Всесоюзним. В окремі роки всесоюзні заходи відбувалися в одному місті. У 1945 році перший тиждень відбувся в Києві, його гостями стали Петро Панч, Микола Бажан, Іван Багмут. За всю свою історію лише один раз Тиждень дитячої та юнацької книги було проведено восени — 17 жовтня 1945.

20 березня урочисто відкрито  тиждень дитячого читання під девізом «Сузіря вічного й святого дитяча книга на землі» у бібліотеці. Читачі бібліотеки прийняли участь у бібліоквесті

«У пошуках книжкових скарбів»

 

 

 

 

 

 

Переглядів: 208 | Додав: biblioteka | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar