Головна » 2015 » Квітень » 10 » "Найкращий читач Хмельниччини - 2015"
14:23
"Найкращий читач Хмельниччини - 2015"

 9 квітня відбувся II-й (районний)  етап  конкурсу «Найкращий  читач  Хмельниччини 2015» . До бібліотеки з`їхались найкращі, найерудованіші,  найначитаніші учні 6-7 класів сільських і міських бібліотек-філій. У читальному залі Полонської ЦРБ компетентне журі оцінювало презентації улюбленої книги, розуміння тексту, вміння аналізувати прочитане, кількість прочитаної літератури поза шкільною програмою, креативність та артистизм, а також відповіді на запитання тестів.

Учасники конкурсу творчо підійшли цього дійства: малювали малюнки до прочитаних книг, писали вірші, і навіть виливали свої емоції від прочитаної книги в музиці.

Беззаперечним лідером серед учнів 6-го класу стала учениця Полонської ЗОШ I-IIIст. №2 Скутська Богдана, яка вразила всіх своїм артистизмом, креативністю , та грою на скрипці. А серед конкурсантів 7-го класу інтрига збереглася до самого кінця, тому що однакову кількість балів набрали три учасники. Пережожець був визначений за відповідями на додаткові запитання . Ним став учень 7-го класу  Понінківської гімназії Жирун  Денис. Бажаємо успіхів нашим переможцям у III-му(обласному) етапі конкурсу «найкращий читач Хмельниччини-2015».

   

Переглядів: 265 | Додав: biblioteka | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar