Головна » Архів матеріалів

Влітку приємно посидіти в холодочку з цікавим журналом в руках , прочитати щось цікаве, розв`язати кросворд чи відгадати загадку, поділитися враженнями про прочитане з друзями.Журнальні посиденьки в бібліотечному дворику вже стали традицією в рамках проведення літніх читань

Переглядів: 431 | Додав: biblioteka | Дата: 07.07.2015 | Коментарі (0)

Напередодні святкування Дня КонституціїУкраїни      читачі книгозбірні ознайомилися з літературою, в якій відображено події зв`язані з прийняттям Основного Закону країни,а також з тими статтями Конституції, які з ахищають права людини та права дітей.

Переглядів: 448 | Додав: biblioteka | Дата: 26.06.2015 | Коментарі (0)

Цікаві факти про домашніх улюбленців -  котиків та собачок дізналися читачі бібліотеки під час проведення розважально-пізнавальної вікторини, а також відповідали на запитання, в яких книгах розповідається про друзів наших менших.Познайомилися з книгами про різні породи та правильний догляд за ними, а ще поділилися  кумедними історіями з життя своїх улюбленців.

Переглядів: 363 | Додав: biblioteka | Дата: 18.06.2015 | Коментарі (0)

З настанням літа бібліотека розпочала літні читання.Діти мають змогу прочитати книги рекомендовані шкільною програмою. а також насолодитися читанням для душі. Разом з тим просто розважитися і погратися з друзями в рухливі ігри, для цього в бібліотеці є всі умови.Аукціон розваг запросив дітвору до цікавого проведення дозвілля.

Переглядів: 344 | Додав: biblioteka | Дата: 10.06.2015 | Коментарі (0)

До Міжнародного дня захисту дітей проведено розважально- пізнавальну гру "Весело в краю дитинства жити". Користувачі бібліотеки познайомились з історією виникнення цього свята, відповідали на запитання вікторини та грали рухливі ігри.

Переглядів: 388 | Додав: biblioteka | Дата: 10.06.2015 | Коментарі (0)

"Слово рідне ти мені від Бога, ти мого народу оберіг"

З поваги до рідної мови починається любов до України. З розповіді бібліотекаря діти дізналися багато цікавого про виникнення та розвиток української мови, її багатство та значення. Діти із задоволенням декламували вірші про рідну мову, читали вірші Т. Г. Шевченка та про Україну.

Переглядів: 387 | Додав: biblioteka | Дата: 22.05.2015 | Коментарі (0)

21 травня відбувся парад української вишиванки, де прийняла участь районна дитяча бібліотека. Наші читачі із задоволенням читали вірші біля пам'ятника Т. Г. Шевченка про Україну та рідну мову.

Переглядів: 375 | Додав: biblioteka | Дата: 22.05.2015 | Коментарі (0)

Вже 29 гірких років ми живемо у післячорнобильській ері, під знаком зловісної зірки. 26 квітня 1986 року сталася найбільша техногенна аварія в історії людства – вибухнув 4 – й реактор Чорнобильської АЕС. Україна після атомної катастрофи стала скорботною чорнобильською матір’ю для українського народу, і весь світ живої природи став її невинною жертвою.

Чорнобильська трагедія, не в минулому. На жаль. Наша планета заражена багатьма недугами, і причина цьому – техніка, що вийшла з-під контролю. Тому так скорботно і гірко звучать останні рядки поеми Івана Драча «Чорнобильська мадонна» «Несе сива чорнобильська мати // Цю планету… Це хворе дитя!». Про тих хто першими вступили в боротьбу з ... Читати далі »

Переглядів: 370 | Додав: biblioteka | Дата: 24.04.2015 | Коментарі (0)

Права людини починаються  з  прав дитини. Це підтверджено в Конвенції ООН про права дитини. Цей документ створений для того, щоб захистити дітей і надати якнайкращі умови для розвитку та реалізації прав дітей. Для популяризації знань про Конвенцію та свої права  Полонською районною бібліотекою для дітей у ігровій формі проведено правову вікторину по казках. Читачі бібліотеки,  а це учні 2-Б класу ЗОШ I-III cт. №2  ознайомились з правами дитини, які записані в Конвенції ООН про права дитини, учні шукали відповіді в книгах про порушення прав казкових героїв.

Переглядів: 392 | Додав: biblioteka | Дата: 16.04.2015 | Коментарі (0)

« 1 2 ... 33 34 35 36 37 ... 39 40 »