Головна » Архів матеріалів

14 жовтня, на свято Покрови Пречистої Богородиці, в нашій державі відзначається день українського козацтва.

З давніх-давен Богородиця є покровителькою українського козацтва. Запорожці мали на Січі церкву на честь Пресвятої Богородиці з іконою Покрови. Окрім того, на свято Покрови на Запоріжжі відбувалася рада, що обирала гетьмана, визначала, як козацтву жити далі.

Про виникнення козацтва в Україні, про звитяжні битви, козацькі клейноди, устрій Великого Війська Запорізького дізналися учні 8-Б класу ЗОШ I-IIIст.№2 під час історичного екскурсу. Під ... Читати далі »

Переглядів: 397 | Додав: biblioteka | Дата: 09.10.2015 | Коментарі (0)

Полонська ЦРБ провела методдень для сільських бібліотекарів. Участь в роботі прийняла і наша бібліотека. Одним з питань, винесених на порядок денний, було "Сучасні технології популяризації знань, читання та інформації серед користувачів - дітей".

Переглядів: 372 | Додав: biblioteka | Дата: 09.10.2015 | Коментарі (0)

Весь світ схиляє голову в пам'ять про загиблих у страшній ,винищувальній війні,масштаби якої набули характеру велетенської  катастрофи,що зачепила життя десятки мільйонів людей в Україні та в сусідніх країнах,а збитки від неї не підлягають обліку.  Молоде покоління повинно пам’ятати, що свобода Батьківщини оплачена життям мільйонів людей і наших земляків, які відстояли честь і свободу нашої вітчизни в лиху годину війни. До 70-ї річниці завершення Другої світової війни в дитячій районній бібліотеці  10 вересня було проведено урок мужності «Війна відгриміла,а пам'ять жива»

Переглядів: 325 | Додав: biblioteka | Дата: 11.09.2015 | Коментарі (0)

Україна - країна трагедій і краси, країна, де найбільше люблять волю і найменше знали її, країна гарячої любові до народу і чорної йому зради, довгої віковічної боротьби за волю.

Шлях України позначений високими степовими могилами та прекрасними піснями. Пісня, як естефетф передає від покоління до покоління історичну правду про свій народ, його стремління і заповіти.

Бібліотека взяла участь у районному святі до Дня Незалежності України.

Переглядів: 352 | Додав: biblioteka | Дата: 23.08.2015 | Коментарі (0)

Наш стяг - пшениця у степах

під золотим склепінням неба

23 серпня 2004 року український народ, усі ми вперше святкували День Державного прапора України. Державний прапор -одна з офіційних емблем держави, яка символізує її суверенітет. Під час проведення години народознавства "Прапор нашої країни має колір синьо - жовтий" читачі дізналися чому саме таке знамено стало символом нашої країни, а також шукали у книжках відповіді на запитання вікторини.

Переглядів: 336 | Додав: biblioteka | Дата: 23.08.2015 | Коментарі (0)

В дитячій бібліотеці діти не тільки читають цікаві книжки  та журнали, користуються послугами інтернетцентру, але й граються з друзями в рухливі і веселі ігри

Переглядів: 383 | Додав: biblioteka | Дата: 07.08.2015 | Коментарі (0)

Коли надворі пече сонечко, а самому вдома сидіти сумно -  в дитячій бібліотеці, в колі старих і нових друзів цікаво подивитися мультики. Адже дякуючи можловостям інтернету можна подивититя не лише старі, добре відомі, але й нові, які нещодавно вийшли на екрани

Переглядів: 408 | Додав: biblioteka | Дата: 07.08.2015 | Коментарі (0)

Відбулася школа професійної майстерності бібліотечних працівників району по роботі з користувачами-дітьми на тему "Роль інтернету в популяризації дитячої книги, його вплив на читацький попит".

Перед сільськими бібліотекарями виступили зав. методичним відділомЦРБ  Вальчук Н.С., зав. ПолонськоюРДБ Солодка Н.П., бібліотекар ЦРБ Якимчук С.В.

Бібліотекар у системі "користувач-комп`ютер" повинен бути активним, технологічно підготовленим професіоналом, психологом і педагогом. Сьогодні місія бібліотекаря полягає, насамперед у тому, щоб допомогти користувачам зорієнтуватися не тільки у безмежному просторі книг і традиційних носіїв інформації, але й у світі електронної інформації.

Переглядів: 371 | Додав: biblioteka | Дата: 31.07.2015 | Коментарі (0)

Кожен народ, кожна етнічна чи соціальна група має свої звичаї, що складалися протягом тисячоліть. Звичаї народу - це ті прикмети, за якими розрізняють народи не тільки в сучасному , але й у їх історичному минулому.Народні звичаї охоплюють усі ділянки родинного й суспільного життя. Звичаї, як і мова, - -це ті найміцніші елементи, що об`єднують окремих людей в одну етнічну групу, в одну націю, де б вони не жили. В усіх народів світу є повір`я, що той, хто забув звичай своїх батьків, карається людьми і Богом. Під час проведення народознавчої години  юні користувачі дізналися багато цікавого про звичаї і традиції наших предків, відповіли на питання вікторини, а також  познайомилися з книжковою виставкою "Живі джерела мудрості народної", де є не лише книги, але й предмети побуту наших предків.

Переглядів: 497 | Додав: biblioteka | Дата: 16.07.2015 | Коментарі (0)

В рамках літніх читаньбібліотекою було організовано "Лавочку-читалочку". Діти та їх батьки мали змогу ознайомитись з новими книгами та журналами, а також отримали інформацію про розпорядок роботи та послуги, які надає бібліотека.

Переглядів: 448 | Додав: biblioteka | Дата: 14.07.2015 | Коментарі (0)

« 1 2 ... 32 33 34 35 36 ... 39 40 »