Головна » 2018 » Листопад » 29

Дитинство – той стан, в який повернутися неможливо, але залишитися в ньому можна. А бібліотека – саме те місце, де можна згадати дитинство і залишатися там стільки, скільки хочеться. І допоможе цьому звісно ж книга, бо дитяча бібліотека – це світ спілкування дитини з книгою.

Сьогодні вчені переконані, що дитячі книги формують світогляд і неабияк впливають на долю маленьких читачів. Дитяча книга вкрай необхідна для розумового розвитку маленької особистості і підготовки її до дорослого життя. Дитина, яка читає, вчиться приймати рішення, відповідати за свої вчинки.

З цією метою учні 5 кл. займалися в лабораторії читацького смаку «Книжковий дивокрай», де познайомилися з українськими дитячими письменниками та їхніми гарними, розумними книжками, які вчать найголовнішому – дружити і творити добро. Хороших і якісних книг за ... Читати далі »

Переглядів: 305 | Додав: biblioteka | Дата: 29.11.2018 | Коментарі (0)