Головна » 2018 » Листопад » 29 » Лабораторія читацького смаку «Книжковий дивокрай»
15:35
Лабораторія читацького смаку «Книжковий дивокрай»

Дитинство – той стан, в який повернутися неможливо, але залишитися в ньому можна. А бібліотека – саме те місце, де можна згадати дитинство і залишатися там стільки, скільки хочеться. І допоможе цьому звісно ж книга, бо дитяча бібліотека – це світ спілкування дитини з книгою.

Сьогодні вчені переконані, що дитячі книги формують світогляд і неабияк впливають на долю маленьких читачів. Дитяча книга вкрай необхідна для розумового розвитку маленької особистості і підготовки її до дорослого життя. Дитина, яка читає, вчиться приймати рішення, відповідати за свої вчинки.

З цією метою учні 5 кл. займалися в лабораторії читацького смаку «Книжковий дивокрай», де познайомилися з українськими дитячими письменниками та їхніми гарними, розумними книжками, які вчать найголовнішому – дружити і творити добро. Хороших і якісних книг зараз дуже багато. Це твори Сашка Дерманського,Галини Малик, Лесі Вороніної, Марини Павленко Лесі Мовчун, Оксани Лущевської та багатьох інших поетів і прозаїків. Читачі із задоволенням позмагалися у літературних вікторинах, взяли участь у конкурс знавців «Чорна скринька», грі «Складіть слово».

Завдяки цьому у бібліотеці з`явилося багато нових читачів, які з радістю поверталися додому з новими, цікавими книжками.

Переглядів: 140 | Додав: biblioteka | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar