Головна » 2015 » Грудень » 25

Поезія  - це голос душі. Поетичне слово -госте, щире, влучне, що звучить з дитячих вуст надихає стати кращим, робити добро, переосмислювати свої вчинки.

У конкурсі декламування поезії духовно - морального спрямування "На струнах серця"читала свої вірші юна поетеса Сабіна Кузьмич, а вірші нашої землячки Тетяни Постнікової читали Богдан Сердюченко, Валерій Козир та Володимир Петрик.

Журі нагородило учасників дипломами

Переглядів: 380 | Додав: biblioteka | Дата: 25.12.2015 | Коментарі (0)

На сьогоднішній день у світі існує біля 200 видів залежностей. Серед них Інтернет-залежність, від якої найбільше потерпають особливо діти-підлітки.

В бібліотеці відбулася година спілкування «Інтернет залежність: вигадка чи хвороба?». Нездоланна тяга до використання Інтернету згубно впливає на всі сфери життєдіяльності людини. Молодь, яка живе у віртуальному світі, вже фактично не контролює себе. Комп’ютер позбавляє її волі, свободи вибору.  Основні симптоми цього розладу: завзятого комп’ютерника можна розпізнати відразу. Він звернений у середину себе, не помічає зовнішні події, погано адаптується до реаль ... Читати далі »

Переглядів: 418 | Додав: biblioteka | Дата: 25.12.2015 | Коментарі (0)