Головна » 2018 » Серпень » 28 » На шляху до Незалежності
12:03
На шляху до Незалежності

   

 Сьогоднішній День Незалежності України – результат тисячолітньої боротьби українців за право мати свою національну державу, яка повинна стати запорукою успішного політичного і культурного розвитку суспільства.

 Після проголошення Акта незалежності України на політичній карті світу з’явилася нова незалежна, суверенна держава. Яка нагадує не тільки українському народу, але і всьому світу, про існування нашої незалежної, демократичної та унікальної країни. Одним із найважливіших елементів процесу становлення державності будь-якої країни є визначення національної символіки як невід’ємної ознаки незалежності. Без неї неможливо стати рівноправним членом світового співтовариства. Український народ за тисячі років виробив свої символи, які вирізняли його серед інших народів. Таким символом, який має кожен народ, є прапор. 28 січня 1992 року Верховна Рада України прийняла Постанову «Про державний прапор України».

  Ми сьогодні справді стаємо свідками того, що жовто-блакитний стяг став для наших громадян справжньою гордістю та справжнім символом. Адже ще ніколи, за часів Незалежності, ми не платили такої високої ціни за те, щоб наш жовто-блакитний прапор майорів у кожному куточку нашої держави. Наші хлопці жовто-блакитний прапор іноді перефарбовували у червоний, проливаючи кров, коли звільняли від окупанта наші території.

 Ми горді тим, що Прапор нашої держави сьогодні майорить всюди, від села і до столиці нашої Батьківщини. Ми горді тим, що з Прапором України на сході нашої держави воїни захищають нашу Незалежність. Ми, український народ, горді тим, що маємо державу, і нікому її не збираємося віддавати. Нашу державність і наші традиції ми будемо берегти і Україна буде вічною.

 Користувачі бібліотеки мали можливість ознайомитись книжковою виставкою « На шляху до Незалежності» не тільки з історичним минулим України, але з її сьогоденням, дізнатись про державні символи, події, що сприяли встановленню незалежності держави.

 

Переглядів: 114 | Додав: biblioteka | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar