Головна » 2018 » Серпень » 28

Сьогоднішній День Незалежності України – результат тисячолітньої боротьби українців за право мати свою національну державу, яка повинна стати запорукою успішного політичного і культурного розвитку суспільства.

Після проголошення Акта незалежності України на політичній карті світу з’явилася нова незалежна, суверенна держава. Яка нагадує не тільки українському народу, але і всьому світу, про існування нашої незалежної, демократичної та унікальної країни. Одним із найважливіших елементів процесу становлення державності будь-якої країни є визначення національної символіки як невід’ємної ознаки незалежності. Без неї неможливо стати рівноправним членом світового співтовариства. Український народ за тисячі років виробив свої символи, які вирізняли його серед інших народів. Таким символом, який має кожен народ, є пра ... Читати далі »

Переглядів: 272 | Додав: biblioteka | Дата: 28.08.2018 | Коментарі (0)