Головна » 2017 » Червень » 3 » Хай Трійця Святая в любові єднає!
Хай Трійця Святая в любові єднає!

Трійця – це остаточне прощання з весною і зустріч літа. «Трійця, - казали з цього приводу, - трьома святами багата: квітами, травами й рум’яним літом». Це – одне з головних церковних свят. У народі свято Трійці називають «зеленим» літнім святом. В цей день прийнято прикрашати храми і будинки гілками з дерев, луговими травами, квітами, це прийшло ще з дохристиянських часів. За народними традиціями на Трійцю проводилися гуляння, ворожіння, дівчата пускали по воді вінки.

Традиції свята Трійці мають глибоке коріння у народній пам’яті, звичаях і традиціях нашого краю, культурі українців. Наша бібліотека долучилася до підготовки до цього свята, аби проінформувати діток лише про деякі зі звичаїв, якими багата наша земля.

Більш детально про звичаї і традиції сьогоднішнього свята вони зможуть дізнатись, коли завітають до бібліотеки і ознайомляться з літературою, яка представлена на перегляді «Трійця:святкування,звичаї ,традиції».

Переглядів: 320 | Додав: biblioteka | Рейтинг: 0.0/0