Головна » 2017 » Червень » 02

Настало літо і у школах розпочалися канікули. А у книг канікул немає. Тому в бібліотеці розпочаличя літні читання. Оформлені яскраві книжкові виставки - рекомендації, відбуваються цікаві заходи. До бібліотеки завітали третьокласники ЗОШ№3, для них було проведено екскурсію по бібліотеці, діти програлися в цікаві ігри, відгадували загадки та вікторини, а також вибрали собі книжки до душі.

Переглядів: 342 | Додав: biblioteka | Дата: 02.06.2017 | Коментарі (0)

Діти — це цвіт Землі, майбутнє нашої країни і кожного з нас, найдорожчий наш скарб, безмежна радість і щастя. Приходять діти у світ зовсім маленькими і безпомічними, а ми, дорослі, повинні їх виростити, огорнути затишком і теплом, щирою ніжністю, батьківською турботою і великою та святою материнською любов’ю.Турбуючись про долю дітей усього світу (бо ж чужих дітей не буває) у листопаді 1949 року у столиці Франції Парижі рішенням конгресу Міжнародної демократичної федерації жінок і було засноване це міжнародне свято — День захисту дітей!

З нагоди цього свята бібліотека долучилась до першого фестивалю творчості дошкільнят освітніх ... Читати далі »

Переглядів: 292 | Додав: biblioteka | Дата: 02.06.2017 | Коментарі (0)