Головна » 2015 » Жовтень » 09

14 жовтня, на свято Покрови Пречистої Богородиці, в нашій державі відзначається день українського козацтва.

З давніх-давен Богородиця є покровителькою українського козацтва. Запорожці мали на Січі церкву на честь Пресвятої Богородиці з іконою Покрови. Окрім того, на свято Покрови на Запоріжжі відбувалася рада, що обирала гетьмана, визначала, як козацтву жити далі.

Про виникнення козацтва в Україні, про звитяжні битви, козацькі клейноди, устрій Великого Війська Запорізького дізналися учні 8-Б класу ЗОШ I-IIIст.№2 під час історичного екскурсу. Під ... Читати далі »

Переглядів: 397 | Додав: biblioteka | Дата: 09.10.2015 | Коментарі (0)

Полонська ЦРБ провела методдень для сільських бібліотекарів. Участь в роботі прийняла і наша бібліотека. Одним з питань, винесених на порядок денний, було "Сучасні технології популяризації знань, читання та інформації серед користувачів - дітей".

Переглядів: 372 | Додав: biblioteka | Дата: 09.10.2015 | Коментарі (0)