Головна » 2015 » Листопад » 20 » «Живе задля спасіння духовності»
«Живе задля спасіння духовності»

19 листопада в приміщені районної бібліотеки для дітей разом з обласною дитячою бібліотекою ім. Т.Г.Шевченка відбулося скайп – спілкування з Миколою Михайловичем Кульбовським. Микола Кульбовський – професійний музикант за освітою і практикою,журналіст і письменник за покликанням,член Національної спілки журналістів України.  Нині – відповідальний секретар Хмельницької

«Живе задля спасіння духовності»

міжрайонної журналістської організації. Більше ,як за чотири десятиліття життя на Поділлі,яке стало для нього рідним,на сторінках обласних,всеукраїнських та зарубіжних часописів з‘явилось понад 650 його статей ,нарисів,мистецьких портретів. Але по-справжньому відомим для читача він стає з виходом п’яти книжок «З подільського кореня». У ці осінні дні Микола Кульбовський відзначає своє 80 – чя від дня народження. Щоб послухати гостя й поставити йому свої запитання, в дитячій бібліотеці зібралися учні 7-б класу ЗОШ І-ІІІст.№2 та вчителі. Микола Михайлович Кульбовський надзвичайно цікаво розповів про місцевість, де він народився, про дитячі роки які провів на Житомирщині ,про навчання у Львівській консерваторії, про свою творчу працю в Хмельницькому музичному училищі імені Владислава Заремби. Письменник розповідав про свою творчість,де висвітлював митців нашої сучасності, а саме нашої землячки - Валентини Степової,Олени Камбурової,Олександра Полянського,художників Михайла і Тараса Андрійчуків та багатьох інших. Коли зустріч офіційно закінчилася, діти ще довго спілкувалися з письменником по скайпу, ставили багато своїх запитань Миколі Михайловичу. Зустріч із письменником М.М.Кульбовським, майстром слова залишила неповторні враження в душах учнів і вчителів.

Переглядів: 373 | Додав: biblioteka | Рейтинг: 5.0/2