Головна » 2017 » Листопад » 24 » Запали свічку пам`яті
Запали свічку пам`яті

Трагічні події 1932-1933 рр. вписали чорну й ганебну "славу" тоталітарної держави в життя українського народу навічно. Пам`ять про ті часи вкарбувалась у свідомість наших співвітчизників назавжди, вона болем проймає серця людей, є насправді невмирущою і передаватиметься з покоління в покоління.

До цих сумних роковин у бібліотеці оформлено виставку-реквієм "33-го, у рік Голодомору, замаячив 37-й рік"

Згадати трагедію нашого народу зібралися учні Полонської дитячої художньої школи в своїй актовій залі. З щирим зацікавленням слухали вони розповідь бібліотекаря про сумні сторінки історії нашої Батьківщини та переглянули книги, в яких відображено свідчення та спогади цих подій.

Сподіваємось, що побачене та почуте допоможе дітям зберегти пам’ять про жахливі події в історії рідної країни.

Переглядів: 238 | Додав: biblioteka | Рейтинг: 0.0/0