Головна » 2018 » Травень » 3 » Всеукраїнський конкурс проектів "Мої права - моє життя"
Всеукраїнський конкурс проектів "Мої права - моє життя"

Всеукраїнський конкурс проектів «МОЇ ПРАВА — МОЄ ЖИТТЯ» започатковано на виконання Указу Президента № 361\2017 від 14.11.2017 р. «Про оголошення в Україні 2018 року Роком реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!».

Основними завданнями Конкурсу є сприяння цивільному правовому захисту дитини, самореалізації дітей, розвиток інтелектуального потенціалу дітей України; запобігання та профілактика правопорушень з боку дітей, їхньої антисоціальної поведінки; консолідація українського суспільства; підвищення міжнародного авторитету України.

Метою Конкурсу є формування у дітей правової культури громадянина України, що складається зі свідомого ставлення до своїх прав і обов'язків перед суспільством і державою; ознайомлення дітей зі своїми правами, обов'язками та відповідальністю згідно з чинним законодавством України та Декларації ООН про права дитини; розвиток інтересу до правових відносин; сприяння поглибленню правових знань та формуванню правової свідомості — сукупності правових уявлень, поглядів, переконань і почуттів, що визначають ставлення особистості до вимог законів, регулюють її поведінку в конкретній правовій ситуації.

Учасники Конкурсу

Участь у Конкурсі беруть діти, що проживають в Україні, у двох вікових категоріях:

- учні 7-9 класів від 13 до 15 років;

- учні 10-11 класів від 15 до 18 років.

Конкурс проводиться у двох номінаціях: індивідуальні та колективні проекти.

Строки проведення Конкурсу

Конкурс проводиться з 1 квітня по 10 грудня2018 року у два тури:

- перший — з 1 квітня по 1 вересня на обласному рівні;

- другий, підсумковий — з 2 вересня по 10 грудня у м. Києві.

Більше про конкурс ви можете дізнатися у нашій бібліотеці

Переглядів: 286 | Додав: biblioteka | Рейтинг: 0.0/0