Головна » 2021 » Вересень » 22 » В бібліотеці завжди цікаво!!!
В бібліотеці завжди цікаво!!!

Книга – це один з головних засобів навчання, розвитку та душевної насолоди. Спілкування з книгою допомагає оволодіти певними знаннями, прилучає до культурних надбань і цінностей українського народу, його звичаїв і традицій. І хоча сучасних дітей все більше поглинає інтернет та гаджети, ми дорослі повинні ще з дошкільного віку виховувати у дітей любов до книги, бережне ставлення, розвивати художній смак. Саме бібліотека допомагає залучати дітлахів до читання книжок.

З цією метою, саме сьогодні завітали учні 2 класу ЗОШ №1 , до бібліотеки за свіженькою книжкою,яка не залишила жодну дитину байдужою. Дітвора  залюбки розглядали книжкові полиці з цікавими і красиво ілюстрованими книжками. Особливе захоплення у дітей викликали книги про Україну та звичаї і традиції, про морських жителів, світ динозаврів та ін.. Залюбки продемонстрували свої знання ,вміння,кмітливість у грі-вікторині та в розгадуванні загадок .

Переглядів: 107 | Додав: biblioteka | Рейтинг: 0.0/0