Головна » 2023 » Грудень » 30 » «У зимовий час гра прийшла до нас»
«У зимовий час гра прийшла до нас»

Новорічні -різдвяні  свята  продовжуються і зимові канікули теж! А це ж найцікавіша  пора для дітей! Є час для відпочинку,  для читання,  ігор та розваг! І все це чекає  на наших користувачів в бібліотеці!

Напередодні  Нового року до бібліотеки завітали учні  5-А класу ЗОШ №4. В цікавій і веселій формі розпочалась для дітей новорічна ігротека «У зимовий час гра прийшла до нас». Діти  грали  в рухливі та настільні  ігри, приймали участь у літературних вікторинах та літературних квестах.

Ігрова програма дуже сподобалась учням, вони отримали безліч нових вражень та позитивних емоцій, а головне дружно та весело провели час. Діти так були захоплені іграми, що й не помітили, як швидко проминув час в бібліотеці.  Під час заходу у залі панувала атмосфера дружелюбності, веселості і непідробленої радості.

Канікули тривають, то ж запрошуємо всіх бажаючих цікаво і змістовно провести час до нашої бібліотеки!

Переглядів: 28 | Додав: biblioteka | Рейтинг: 0.0/0