Головна » 2024 » Березень » 20 » Тиждень дитячого читання- -2024
Тиждень дитячого читання- -2024

Традиційно в березні, під час весняних шкільних канікул, кожного року всі бібліотеки для дітей проводять:"Тиждень дитячого читання". У цей період у бібліотеках  проходять соціокультурні  заходи,  зокрема: турніри кмітливих, конкурси, ігри, вікторини, огляди літератури,свята та ін. Ось і сьогодні на Хмельниччині стартував Тиждень дитячого читання – 2024. Девіз тижня «Читаємо.Діємо. Мріємо. Перемагаємо».

Наша бібліотека також долучилась до цієї події. На свято були запрошені учні 4 б класу Полонського ліцею №2.  Вони познайомились з новими книгами, які надійшли до нашої бібліотеки недавно, з захопленням  виконували цікаві завдання  бібліоквесту. Час  нашої зустрічі промайнув непомітно.  З позитивними враженнями  та цікавими книжками діти покинули стіни бібліотеки.

Переглядів: 61 | Додав: biblioteka | Рейтинг: 0.0/0