Головна » 2019 » Листопад » 29 » Скажи «Ні!» насильству над дітьми
Скажи «Ні!» насильству над дітьми

Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою.

Дати початку та завершення Кампанії вибрані не випадково. Вони створюють символічний ланцюжок, поєднуючи заходи проти насильства стосовно дітей, жінок та дії щодо захисту прав людини, підкреслюючи, що будь-які прояви насильства над людиною, незалежно від її статі, є порушенням прав людини.

Наша бібліотека також долучилась до участі в цій акції. Оформлено книжкову виставку «16 днів проти насильства», біля якої проводяться бесіди та огляди літератури. З учнями 5-А класу Полонської ЗОШ №2 проведено бібліотерапію «Скажи «Ні!» насильству над дітьми», під час заходу діти дізнались як потрібно захистити себе від настильства, куди звертатись по допомогу, як не потрапити в ситуацію, що загрожує життю. А ще поговорили про те, як поводитись без жорстокості з тваринами, допомагати і людям і домашнім улюбленцям, які потрапили в біду.

Переглядів: 300 | Додав: biblioteka | Рейтинг: 0.0/0