Головна » 2018 » Липень » 12 » Школа професійного розвитку
Школа професійного розвитку

Літо. Пора відпусток, у дітей канікули. Та бібліотеки продовжують працювати у звичному режимі.

Ось і сьогодні відбулося чергове заняття школи професійного розвитку по роботі з користувачами – дітьми на тему «Бібліотека і діти: пошук ідей, майстерність, співпраця.» Під час заняття присутнім, а це завідуючі бібліотеками – філіями ЦБ Полонської ОТГ, були висвітлені такі питання: «Моделювання бібліотечного обслуговування дітей: сучасні реалії та нові виклики» (зав. Полонською ДБ Н. Солодка), презентація «Впровадження інноваційних форм та методів в соціокультурну роботу з користувачами дітьми» (провідний бібліотекар ДБ Ж. Шкварун), «Сільська бібліотека – відкритий комфортний простір для дітей громади» (Зав. Роговичівською бібліотекою-філією О. Руда).

• час професійного воркшопу відбувся читацький батл «Читати – це круто! Читати – це престижно!» під час якого бібліотекарі перетворилися на дітей і емоційно включилися у гру. Заняття школи пройшло ефективно і плідно.
Переглядів: 314 | Додав: biblioteka | Рейтинг: 0.0/0