Головна » 2016 » Травень » 24 » Подорож країнами Європейського Союзу
Подорож країнами Європейського Союзу

Європа – це велика міцна родина, об’єднання прогресивних, демократичних держав. Європейці поєднані спільною ідеєю процвітання та миру. У ці травневі дні все європейське співтовариство відзначає День Європи. Цей день став символом нового початку, вільного та успішного шляху.Це свято в черговий раз нагадує нам, що Європа починається не за кордоном України, вона починається у серці кожного з нас. І ми – частина Європи. День Європи – це свято, яке з кожним роком стає все більш цікавим для українців, які прагнуть бачити себе в європейській демократичній державі.

Про країни, які входять до ЄС, їх культуру і традиції дізналися учні гімназії під час пізнавальної години «Подорож країнами європейського Союзу», а також відповіли на запитання вікторини «З якої країни літературний герой».

Переглядів: 321 | Додав: biblioteka | Рейтинг: 0.0/0