Головна » 2016 » Лютий » 18 » Пам`яті Небесної Сотні

«Небесна Сотня» - так Вас називають,

Хвилиною мовчання пом`януть,

Вас поіменно українці знають,

Й свої молитви в небо шлють.

Два роки минає з тих трагічних подій на Майдані. Майдан. Мабуть, нині це слово знають у всіх країнах світу. Майдан Незалежності – це не тільки велика й головна площа в центрі Києва. Майдан – це небажання жити в системі тоталітарної корупції і малограмотної влади, що розграбувала країну. Це прагнення жити за європейськими стандартами. За це прагнення Україна заплатила більш як сотнею людських життів та кількома сотнями покалічених людей.

Вшануванню пам`яті Героїв присвячена година – реквієм «Пам`яті Небесної Сотні». Користувачі бібліотеки –учні  ЗОШ №2 познайомились з книжковою виставкою «Небесна Сотня. Вічна слава Героям»  хвилиною мовчання вшанували пам'ять героїв.

Переглядів: 366 | Додав: biblioteka | Рейтинг: 0.0/0