Головна » 2017 » Грудень » 20 » Ой, хто-хто, Миколая любить
Ой, хто-хто, Миколая любить

Дев'ятнадцятого грудня - день святого Миколая.

Це найбажаніший день у році для дітлахів. Напередодні свята діти пишуть до нього листи зі своїми побажаннями і вкидають їх у поштову скриньку або кладуть за вікно і моляться до нього, просячи передусім здоров’я собі та батькам. У день перед святом згадують всі свої добрі і злі вчинки, зважують: чого більше. Чи буде подарунок, а чи, можливо, різка? Бо чемні діточки обов'язково знайдуть під подушкою подарунок, а неслухняні – прутик. Ця різочка є своєрідним попередженням дитині, що час задуматися над своєю поведінкою і виправитися.

А в ніч на 19 грудня до кожної дитинки приходить Святий Миколай і кладе під подушку подарунки.

Ось і цього року Св. Миколай завітав до нашої бібліотеки, де учні 1-А класу ЗОШ№2 підготували вірші, пісні та розіграли сценку до цього свята. А Св. Миколай обдарував чемних діток гостинцями.

Переглядів: 269 | Додав: biblioteka | Рейтинг: 0.0/0