Головна » 2017 » Серпень » 22 » Наш стяг – пшениця у степах під голубим склепінням неба
Наш стяг – пшениця у степах під голубим склепінням неба

Державний прапор - одна з офіційних емблем держави, яка символізує її суверенітет. Український державний прапор являє собою синьо-жовте прямокутне полотнище з двох рівних за шириною, горизонтально розташованих смуг: верхньої – синього кольору, нижньої – жовтого кольору, із співвідношенням ширини прапора до його довжини 2:3. 23 серпня 2004 року, український народ, усі ми, вперше святкували День Державного прапора України. Сьогодні Державний прапор постійно майорить на будинках Президії Верховної Ради України, резиденції Президента України, його представників в областях і районах, Кабінету міністрів України, у святкові дні – на будинках міністерств та відомств, інших державних та громадських організацій. Синьо-жовтий Державний прапор України піднімається при відкритті міжнародних конференцій, під час офіційних церемоній, при врученні міжнародних спортивних призів. Наш прапор тріпотить на вершинах Гімалаїв, Ельбрусу і Кіліманджаро.

З нагоди цього свята проведено історичний чосопис "Наш стяг - пшениця у степах під голубим склепінням неба". Під час заходу читачі бібліотеки дізналися про історію нашого символу, шлях України до незалежності, прочитали вірші про державні та народні символи України та переглянули літературу на книжковій виставці "Хай в серці кжної дитини живе любов до України".

Переглядів: 362 | Додав: biblioteka | Рейтинг: 0.0/0