Головна » 2016 » Квітень » 8 » Найкращий читач Полонщини
Найкращий читач Полонщини

7 квітня 2016 року в бібліотеці для дітей відбувся II етап (районний) Всеукраїнського конкурсу «Найкращий читач України - 2016», що проводиться з 2005 року.

15 фіналістів I етапу з сільських, міських та шкільних бібліотек  зібралися, щоб позмагатися в знаннях світової та української літератури, поспілкуватися про те, яке це щастя читати гарні книжки. Учасники конкурсу  винесли на суд журі щоденники читання та списки літератури, яку вони прочитали, розповідали про свої улюблені книги,читали свої вірші, написані під враженням від прочитаного, малюнки до книг та, навіть, грали мелодії, навіяні причитаним.

Переможцями стали  Скутська Богдана, учениця 7-Б ЗОШ№2 та Главацька Каріна, учениця 6 класу ЗОШ№7. Вони отримали грамоти,  а всі учасники  в подарунок отримали найкращий подарунок – книги. Переможці візьмуть участь в III етапі конкурсу,  який відбудеться в Хмельницькій обласній бібліотеці для дітей ім.. Т.Г.Шевченка, Тож побажаємо їм перемоги.

Переглядів: 444 | Додав: biblioteka | Рейтинг: 0.0/0