Головна » 2016 » Лютий » 20 » Мова - найдорожчий скарб
Мова - найдорожчий скарб

21 лютого всі народи Землі відзначатимуть Міжнародний день рідної мови. До бібліотеки завітали учні 5 класу ЗОШ №2 на літературну годину"Мова найдорожчий скарб",яка була

присвячена українській мові. Бібліотекар розповіла дітям про тернистий шлях рідної мови з давніх часів до сьогодення.

Рідне, материнське слово для кожного є оберегом. Воно таїть у собі надбання віків, пам'ять усього народу, оберігає й передає всі виміри духовних скарбів поколінь.

Володимир Сосюра, пророчо мовив: «Без мови рідної й народу рідного нема». Повертаймо українській мові роль творця духовного відродження української нації, духовного світу людини.

Бережімо рідне слово, бо в ньому не тільки гомін лісів, переливи струмків, шепіт трав, а й високий дух пращурів, сила нашого сьогодення і поступ майбутній.

Мова — це характер і духовна могутність народу. Ми  пишаємось  і плекаємо кожне слово рідної мови, передане нам у спадок від наших предків. Треба вивчати, розвивати, берегти свою мову, бо без неї народ перестає бути самостійним, незалежним і багатим.

В ході проведення заходу відбувся мовознавчий турнір «Чи знаєш ти рідну мову?» Учні змагалися за звання «Кращого знавця рідної мови»: грали в мовні iгри, відгадували загадки,конкурс «Закінчи прислів’я», читали вірші про мову. Переможці були нагороджені призами.  До уваги користувачів було представлено перегляд літератури «Мова моя дана Богом народу,Мова моя - це душі джерело».

Переглядів: 368 | Додав: biblioteka | Рейтинг: 0.0/0