Головна » 2023 » Вересень » 6 » Магеровські читання!
Магеровські читання!

У перші дні вересня з нагоди дня народження відомого подільського письменника Миколи Магери вже традиційним стало проведення Магерівських читань «Охоронець рідного слова».

Вшановуючи пам'ять подільського письменника Миколи Магери Полонська бібліотека для дітей долучилася до  обласних Магерівських  читань.

Микола Никанорович Магера – знаний подільський письменник та педагог Хмельниччини. Його твори пронизані щирою відданістю сім’ї і рідній країні, наповнені любов’ю до дітей, материнської мови, народної пісні, чарівної природи.

Доповненням до цього є матеріали відео огляду про життя та творчість талановитого письменника М. Магери та книжкова виставка «Співець дитячої душі і природи Микола Никанорович Магера».

Переглядів: 44 | Додав: biblioteka | Рейтинг: 0.0/0