Головна » 2019 » Липень » 18 » Лідера читання 2019 року визначено
Лідера читання 2019 року визначено

У бібліотеці для дітей відбувся II етап Всеукраїнського конкурсу "Лідер читання-2019". У конкурсі взяли участь читачі бібліотек - філій Полонської ОТГ та Понінківської бібліотеки для дітей, учні 5-7 класів. Конкурс проходив у формі квесту. Конкурсанти складали пазли, відгадували з якої країни письменник, вставляли пропущені слова у поезії Шевченка Т., грали у літературне лото, та відгадували з якого твору предмет. Конкурсанти працювали в команді з своїми бібліотекарями, які змогли показати і свою ерудицію. Однакову кількість балів набрали 4 конкурсанти. Вони зійшлися в читацькому батлі. Переможцем став наймолодший учасник конкурсу, учень 5 класу НВК №2 ЗОШ№7 Яцків Ярослав. Всіх учасників конкурсу було відзначено дипломами та подарунками - книгами.

Переглядів: 342 | Додав: biblioteka | Рейтинг: 0.0/0