Головна » 2023 » Серпень » 15 » Лідер читання Полонщини
Лідер читання Полонщини

Чи читають сучасні діти? Що читають сучасні діти?  Все це можна було побачити у нас під час проведення 2-го етапу Всеукраїнського конкурсу "Лідер читання - 2023".  і всі присутні мали змогу переконатись: діти читають, читають багато, читають українську книгу, як сучасну, так і класику.

На конкурс зібралися як читачі нашої книгозбірні, так і користувачі бібліотек - філій нашої громади. Учасники конкурсу розповідали про свої улюблені книги, розгадували конкурсні завдання та мали нагоду познайомитись з новими книгами, які надійшли до нашої бібліотеки. Всі учасники були нагороджені дипломами та невеличкими подарунками.

Переможцем конкурсу, за підсумками журі, стала читачка бібліотеки-філії с. В. Березна Соломійка Мотуз. До речі, Соломійка стала переможцем цього конкурсу вдруге.

Переглядів: 162 | Додав: biblioteka | Рейтинг: 0.0/0