Головна » 2017 » Травень » 24 » Круглий стіл до Дня Героїв!
12:41
Круглий стіл до Дня Героїв!

 

   День Героїв – це день пам'яті усіх українців, що присвятили своє життя нашій з вами свободі, тих, хто боровся і захищав Україну.

День Героїв відзначають понад сімдесят років. У суворі роки німецької окупації, у час проти більшовицької збройної боротьби, українці на чолі з ОУН вшановували пам'ять Героїв. У 1941 році Другий Великий Збір Організації Українських Націоналістів постановив відзначити 23 травня як День Героїв. Воно було покликане відродити в українців героїчний дух минулих поколінь, які дали нашій історії яскраві приклади героїзму лицарів Київської Русі, козаків Гетьманської Доби, січових стрільців та вояків Армії УНР, УПА та діячів ОУН.

Свято сьогодні не офіційне, його не святкують на державному рівні. Однак багато українців його шанують, і там, де українська ідентичність має глибоке коріння, про нього пам’ятають і відзначають.

З нагоди відзначення цієї дати відбувся круглий стіл за участі вчителів історії, працівників Полонської ЦБ та ДБ , музею міста, місцевих поетів, учнів шкіл. Після закінчення заходу запросили усіх присутніх на флешмоб.

Переглядів: 159 | Додав: biblioteka | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar