Головна » 2019 » Травень » 22 » Юнь шанує Кобзаря
Юнь шанує Кобзаря

Сьогодні пам'ятний день - 22 травня 1861 року відбулось перепоховання Тараса Григоровича Шевченка на Чернечій горі поблизу Канева.
Помер 47-річний український поет у Санкт-Петербурзі, там його (на Смоленському кладовищі) спочатку і поховали. Але і друзі Тараса Григоровича, і численні шанувальники його творчості знали про палке бажання поета бути похованим згідно з його «Заповітом», написаним ще в 1845 році, на рідній землі – «Як умру, то поховайте мене на могилі серед степу широкого на Вкраїні милій...».
   22 травня 2019 р. – 158-а річниця з часу перепоховання великого сина українського народу, національного генія, поета, художника Т.Г.Шевченка. Вшановуючи пам’ять Пророка України, бібліотека для дітей долучилася до обласних Шевченківських читань “Юнь шанує Кобзаря”.
   Учні 2-Б класу Полонської ЗОШ№2 вплітали в поетичний віночок вірші Кобзаря, багато дізналися про життя поета.
    Старшокласники знайомились з творами Т.Г. Шевченка та літературою про його життя і творчість біля книжкової виставки «Ми чуємо тебе крізь століття, Тарасе»

Переглядів: 250 | Додав: biblioteka | Рейтинг: 0.0/0