Головна » 2024 » Березень » 9 » Геній українського народу Т.Г.Шевченко
Геній українського народу Т.Г.Шевченко

У кожного народу є великі поети, яких знають усі – і дорослі, і малі. Для українського народу такою людиною є Тарас Григорович Шевченко.

До нашої літературної вітальні, що знаходиться в затишному читальному залі дитячої бібліотеки віддати шану Кобзареві з нагоди його 210-річчя завітали учні 3-б Полонського ліцея №2

Юні читайлики багато цікавого дізналися про життя поета, знайомилися з книжками, представленими на книжковій виставці «Ми бачимо тебе крізь століття Тарасе», емоційно, проникливо, щиро читали вірші під час поетичного перегуку «Декламуємо Шевченка»,звучали пісні на вірші Шевченка Т.Г. у виконанні Євгенії Гаєвської .
По закінченні зустрічі у всіх учасників лишилися гарні враження, теплі емоції та розуміння, що барвистий світ Шевченкового слова — невичерпний і нескінченний.

Переглядів: 115 | Додав: biblioteka | Рейтинг: 0.0/0