Головна » 2019 » Січень » 23 » Єдина по обидва береги Дніпра
12:58
Єдина по обидва береги Дніпра

  22 січня, українці відзначають одне із найважливіших національних й державних свят – День Cоборності. Саме цього дня, рівно сто років тому, дві українські землі, які кілька століть були політично розірвані – cтали частиною однієї спільної національної держави – Української народної республіки (УНР).

Подія, яка відбулася сто років тому, була однією із найвизначніших у час Української революції 1917–1921 років. Адже ухвалення цього документу означало об’єднання Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки в єдину соборну державу. Це вперше у нашій історії національна ідея українців – стала реальністю. На жаль, єдина держава від «Сяну до Кавказу» не змогла відбутися у той складний і буремний період. Однак незалежність УНР та проголошення Акту злуки із ЗУНР – стали символом та важливим уроком для всіх наступних поколінь українців. Українській державності вже сто років! Ми країна із великим і цікавим минулим.

З нагоди цієї вікопомної події проведено манускрипт пам`яті «Єдина по обидва береги Дніпра» , під час якої читачі дізналися про події сторічної давності, взяли участь у вікторині з історії нашої держави, заспівали гімн України та утворили ланцюг злуки.

Переглядів: 115 | Додав: biblioteka | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar