Головна » 2017 » Жовтень » 13 » День захисника України
День захисника України

14 жовтня - значуща дата, яка щорічно переповнює гордістю та хвилюваннями серця мільйонів громадян нашої України.

14 жовтня в Україні традиційно відзначається День Покрови Пресвятої Богородиці, День українського козацтва, а також чергова річниця створення УПА.

14 жовтня українці святкують День захисника України – свято звитяги українського лицарства, а також день пам’яті та пошани всіх, хто впродовж століть боровся за державний суверенітет України.

До цього свята для молодших читачів проведено годину патріотичного виховання «Зростаємо патріотами». В ході свята юні користувачі взяли участь у пізнавальній вікторині, познайомилися з книжковою виставкою та подивилися відео презентацію «Козацька слава наших предків». Для старших читачів в рамках конференції до дня козацтва «Триєдине свято» проведено бібліографічне ревю «Козацтво в художній літературі» , де користувачі познайомилися з найкращими художніми творами про козаків.У бібліотеці до свята підготовлено книжкову виставку «14 жовтня- День захисника України».

Переглядів: 319 | Додав: biblioteka | Рейтинг: 0.0/0