Головна » 2021 » Вересень » 14 » Чарівний світ книги
Чарівний світ книги

У теплий осінній день, 14 вересня до  дитячої бібліотеки  завітали учні 2-Б класу ЗОШ №1, разом класним керівником Фелонюк О.І., на пізнавально-оглядову екскурсію «Чарівний світ книги», мета якої залучити учнів до читання книг, навчити їх користуватись бібліотекою, виховувати любов до книги і бережливого ставлення до неї.

Саме про книгу йшла мова під час екскурсії. Тут їх зустріло розмаїття цікавих, яскравих книг, газет та журналів.  Завітавши до бібліотеки, учні дізналися про походження слова «Бібліотека», про цікаві книжки та журнали, які є в книгозбірні, про «Правила поводження з книгою», та як потрібно вести себе у бібліотеці, а чого не слід робити. Усміхнені обличчя дітей та їх слова вдячності, свідчили про те, що їм дуже сподобалась цікава та пізнавальна екскурсія.

Переглядів: 96 | Додав: biblioteka | Рейтинг: 0.0/0