Головна » 2020 » Листопад » 27 » Запали свічку пам`яті
Запали свічку пам`яті

Голодомори… Нестерпний біль спричиняє перша складова слова, а уявити, що таке можна було заподіяти навмисно для знищення мільйонів людей… Але це сталося! Як не жахливо навіть згадувати про це, але ми мусимо. Мусимо, щоб віддати шану закатованим голодом людям, дати історичну оцінку діям тодішньої «народної влади», усвідомити наслідки жахливих лихоліть, а головне — навчитися розуміти найменші спроби «великих людей» досягти «великих цілей» ціною життя дитини, людини, нації.

У четверту суботу листопада — щорічний національний День пам’яті жертв голодоморів. Відзначаючи 87 роковини у бібліотеці оформлено книжково-ілюстративну виставку «Забуттю не  підлягає».

А також кожен свідомий українець має долучитись до   загальноукраїнської акції «Запали свічку пам`яті».

Переглядів: 213 | Додав: biblioteka | Рейтинг: 0.0/0