Головна » 2016 » Червень » 1 » Весело в краю дитинства жити
Весело в краю дитинства жити

Літо? У бібліотеці?

Це крутіше дискотеки!

Це свято ,це сміх,

Це книжковий феєрверк!

У Міжнародний день захисту дітей гостинно відчинила двері для малечі і бібліотека : з святковою ігровою  програмою «Весело в краю дитинства жити». Гарний настрій подарували  веселі ігри, цікаві ребуси тощо. Найактивніші отримали подарунки.

На час літніх канікул, які тільки розпочинаються та з відкриттям літніх читань «З книгою канікули,сумувати ніколи» бібліотека  підготувала для користувачів багато цікавого. Оформлено книжкову виставку – рекомендацію «Улюблене читання – літні уподобання». На дітей чекають нові пригодницькі книги, фантастичні казки, цікаві журнали.  У бібліотеці  можна поринути у віртуальний світ Інтернет та світ он-лайн  ігор і спілкування,  переглянути мультфільми ,  відпочити за цікавими та інтелектуальними іграми,  взяти участь в конкурсах та розвагах. Отже, книгам  скажемо «Здрастуй, книжкове літо!»

Переглядів: 337 | Додав: biblioteka | Рейтинг: 0.0/0