Головна » 2016 » Жовтень » 12 » Тої слави козацької повік не забудемо
Тої слави козацької повік не забудемо

Традиційно, День захисника України, а також День українського козацтва  відзначаємо у святий день Покрови Пресвятої Богородиці – покровительки Української держави. Від часів Хрещення Київської Русі і до наших днів це свято духовно об’єднувало наш народ. 12 жовтня для користувачів - дітей було проведено історичний часопис «Тої слави козацької повік не забудемо».

Козацтво щільно переплелося з історією України. Воно завжди було символом невмирущості нашого народу, уособленням національного характеру, сили та мужності. Воно є звитяжною історією і великою гордістю нашого народу, душею України, її надією і оберегом.

Оскільки бібліотека перш за все несе світ культури, духовності людині, захід дав можливість юним учням , що у спадщині українського народу і його духовної культури загалом тема Покрову Богородиці займає окреме важливе місце. Вона знайшла своє відображення в обрядах, звичаях, усній народній творчості.

Переглядів: 470 | Додав: biblioteka | Рейтинг: 0.0/0