Головна » 2015 » Грудень » 1 » Світ визнає, Україна пам`ятає
Світ визнає, Україна пам`ятає

Пам'ять про страшну трагедію, яка могла зупинити життя всієї нації. Спогади про страшне лихоліття передаються із покоління в покоління.  Кожний з присутніх  серцем відчув біль трагедії та зрозумів, що голод - це не тільки смерть, а й духовна руїна, знищення здорової моралі, занепад культури, мови, традицій. Вважаємо своїм святим обов'язком пропагувати історичну правду, щоб прийдешнє покоління знало, яким кривавим був шлях до свободи й дорожили нею.

Роковинам Голодомору 1932 ─ 1933 років присвячено годину - реквієм "Світ визнає, Україна пам`ятає", який відбувся 27 листопада .Користувачі книгозбірні мали змогу познайомитись з літературою по темі і пероглянули відеофільм про Голодомор 1932-1933рр.

Переглядів: 354 | Додав: biblioteka | Рейтинг: 0.0/0