Головна » 2021 » Лютий » 5 » Програма поповнення бібліотечних фондів
Програма поповнення бібліотечних фондів

5 лютого відбулася презентація     “Програми поповнення фондів публічних бі   бліотек” та   надання грантів інституційної підтримки,   здійснених у 2020   році Українським інститутом книги.
       Мета заходу -   презентація результатів реалізації двох наймасштабніших державних програм з підтримки книговидавничої справи Українським інститутом книги за 2020 рік: Програми поповнення фондів публічних бібліотек та надання  грантів інституційної підтримки для українських видавців.

У ході презентації буде озвучено результати роботи Українського інституту книги, зокрема відділу підтримки книговидання та експертних комісій з оціню­вання художньої, нехудожньої літератури для дорослих та літератури для дітей та юнацтва.

Захід проходив  за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України.

Працівники нашої бібліотеки  також долучились до заходу. Незабаром наші читачі матимуть змогу прочитати  більш як 500 книг, які надійшли до нашої бібліотеки завдяки програмі поповнення фондів публічних бібліотек.

Переглядів: 186 | Додав: biblioteka | Рейтинг: 0.0/0