Головна » 2018 » Грудень » 6 » Правознавчий квест “Знання прав – формула успіху”.
Правознавчий квест “Знання прав – формула успіху”.

2018 рік оголошений в Україні Роком реалізації правопросвітницького проекту “Я маю право”. В рамках проекту та з метою формування правової свідомості, поглиблення знань дітей про свої права та обов’язки, підвищення їх правової культури та виховання відповідальності обласна бібліотека для дітей імені Т.Г.Шевченка проводить обласний правознавчий квест “Знання прав – формула успіху”.

До квесту долучилась і наша бібліотека. Учні 9кл. ЗОШ I-III с. №2 сформувавши 2 команди «Міністри» і «Феміда» розв`язували завдання, шукаючи підказки у книжках на виставках, слідуючи за маршрутною картою. Серед завдань потрібно було скласти задане слово з літер, розв`язати кросворд, відповісти на запитання вікторини та скласти вислів. Із завданнями учасники квесту успішно справились. З невеликою перевагою перемога дісталась команді «Міністри».

Переглядів: 668 | Додав: biblioteka | Рейтинг: 0.0/0