Головна » 2021 » Березень » 3 » Не забудьте пам`янути не злим, тихим словом
Не забудьте пам`янути не злим, тихим словом

Щорічно 9 та 10 березня Україна відзначає Шевченківські дні − дати народження і смерті поета, що став головним українським пророком і народним символом. Його називають провісником  нового життя, народним пророком, титаном духу, який уболівав за долю рідного народу, тому й залишив нащадкам духовний заповіт, що передається із покоління в покоління, від роду до роду. Духовну велич і красу українського слова він підніс на найвищу височінь.

Напередодні цих днів пропонуємо  згадати, ким був Тарас Шевченко, яку роль відіграв у становленні нашої держави, а також ознайомитись з маловідомими фактами з життя найвідомішого українського поета познайомившись з книгами представленими на книжковій виставці, яка діє у нашій бібліотеці.

Переглядів: 197 | Додав: biblioteka | Рейтинг: 0.0/0