Головна » 2016 » Серпень » 25 » Миру тобі, Україно!
Миру тобі, Україно!

До Дня Незалежності України у Полонському районному будинку культури відбувся ярмарок соціальних ініціатив "Впровадження кращих інновацій у роботі бібліотеки" де наша бібліотека також приймала участь.     25 років тому з великою надією та вірою ми прийняли виклик долі – стали на шлях створення та розбудови власної незалежної держави. Для кожного громадянина України День незалежності, який ми святкуємо 24 серпня, насамперед має бути днем іспиту власного сумління, днем міркувань про долю своєї Батьківщини й своєї спільноти.

І хоч сьогодні почуття радості затьмарює війна на Донбасі, ми плекаємо надію на щедру і світлу долю України, яку виборюють сучасні українські герої. Ми віримо, що подолаємо усіх ворогів і будемо жити у мирі й добробуті у своїй незалежній неньці - Україні!

Зі святом! З 25-літтям Незалежності!

Прикріплення: Картинка 1
Переглядів: 623 | Додав: biblioteka | Рейтинг: 0.0/0