Головна » 2017 » Грудень » 15 » Методдень у бібліотеці
Методдень у бібліотеці

14 грудня 2017 року на базі Полонської бібліотеки для дітей проведено методичний день на тему: «Звітність 2017. Планування 2018».

Підведено підсумки роботи бібліотек району за 2017 рік. Розглянуто питання планування роботи бібліотек філій на 2018 рік, надано відповідні рекомендації. У ході методдня учасники ознайомились з консультаціями: "Планування роботи бібліотек в умовах реформи децентралізації","Звітність бібліотек філій ОТГ та позагромадних бібліотек", "Звітність та планування довідкової та інформаційно-бібліографічної роботи", "Е-урядування та інтеграція бібліотеки у інтернет простір. Звітність та рекомендації щодо планування роботи","Звітність та планування роботи бібліотек-філій з користувачами дітьми", "Соціокультурна діяльність. Творчі акції у 2018".

Переглядів: 294 | Додав: biblioteka | Рейтинг: 0.0/0