Головна » 2014 » Листопад » 1 » Маленькі шевченківці
Маленькі шевченківці

На виконання Указу Президента України від 11 квітня 2012 року №257/2012 "Про додаткові заходи з підготовки та відзначення 200 - річчя від дня народження Т.Г.Шевченка” в районній дитячій бібліотеці проходять різноманітні масові заходи. 17 січня 2014 року відбувся конкурс читців віршів «Маленькі шевченківці» серед учнів середніх класів загальноосвітніх навчальних закладів з метою популяризації творчості Т.Г. Шевченка. До свята була оформлена книжкова виставка «Тарас Шевченко – України син», для молодших школярів – тематична поличка «Невмируще слово Кобзаря».

Переможцями конкурсу стали:

•  І місце – Соснова Дана і Вязьміна Іванна за виконання поеми «Причинна»
  •  ІІ місце – Буга Іра за власний вірш Тарасу Григоровичу Шевченку
  • ІІІ місце – Будник Ангеліна за вірш «Думи мої, думи», які по завершенню  отримали нагороди

Переглядів: 381 | Додав: biblioteka | Рейтинг: 0.0/0